Yasal Uyarı

Selamlar değerli Lidersohbet.com ziyaretçileri. Sitemizde yayınladığımız tüm meteryaller ile ilgili yasal uyarı ( duyuru ) başlığında bulunmaktasınız. Uyar kaldır yöntemini benimseyen bir mobile chat sitesiyiz.

Uyar – Kaldıralım: Sitemiz ile ilgili herhangi bir hukuki işlem başlatmadan önce bizi iletişim bölümünü kullanarak uyarmanız gerekmektedir. Uyarınızı aldığımız günden itibaren 3 iş günü içerisinde size olumlu/olumsuz dönüş yapılacaktır. Aksi taktirde karşı tazminat dava hakkımızı saklı tutuyoruz.

Videolar hakkında: Sitemizde şuan hiç video içeriği bulunmamaktadır. Bu konuda bizi rahatsız etmeyiniz. Eklenilecek videolar ise “youtube” sitesinden embet kodları alınarak eklenilecektir, telif hakkı talebiniz var ise 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Resimler hakkında: Sitemizde yayınlanan resimlerde google görsellerden alınmaktadır. Telif hakkı olabilir, araştırmadan ekleme yapılmaktadır. Çünkü çok fazlaca vaktimizi almaktadır araştırmak. Eğer telif hakkı talebiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.

Yazıları hakkında: sitemizde yazılan yazıların %99’u özgün ve lidersohbet’e aitdir. Diğer %1’i ise alıntı yapılmıştır. Bu alıntılar için eğer rahatsızlık duyuyorsanız konu linki ve alıntı içeriğini text halinde belirterek iletişime geçiniz.

Son olarak belirtmek isterim ki lidersohbet.com chat sitesi diğer benzer sitelerden ayırt edilebilecek özelliklte olması ve tamamen organik ve net bilgiler paylaşamaktadır. Bu yüzden eminim bu tür olumsuz yasal konularla karşı karşıya gelmeyeceğiz.

Not: Sitemize ait resim, logo, tasarım, özgün meteryalleri izinsiz olarak herhangi bir internet platformunda yayınlamak yasaktır. Yayınladığınız taktirde hukuki işlemden önce size ulaşma imkanımız varsa uyarılır, eğer ulaşamaz ve ulaştığımız taktirde kaile alınmaz isek yasal işlem başlatma hakkımızı saklı tutarız.

Lidersohbet.com keyifli ve sorunsuz sohbetler diler.

Etiketler: ,
3 comments on “Yasal Uyarı
  1. jal-e dedi ki:

    Çok net ve açıklayıcı bir yasal bilgilendirme olmuş tebrik ederimm

  2. Strathmore dedi ki:

    bilgilendirme gayet net ve açıklayıcı olmuş, bu çıktığınız yolda başarılı bol kullanılıcı bir chat sitesi olmasını diliyorum

  3. EraY dedi ki:

    Bu ne ya altı üstü sohbet sitesi, devlet dairesi gibi sıralamışssınız:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*