Vatan Partisi İzmir Bayraklı’nın Halkıyla Buluşup Sohbet Yaptı

Vatan Partisi İzmir Bayraklı Vatandaşı İle İftarda Sohbet

Vatan Partisi İzmir İkinci Bölgesi Milletvekili Adayları’ndan oluşan grup geçtiğimiz akşam İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde iftar da halkla buluştu. İzmir’i yeniden yaratacağız, İzmir’i Türkiye’nin en iyi rol model olabilecek kentine dönüştüreceğiz sohbet havasında geçen bir iftar yemeği yenildi. Vatan Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Cem Dikmen, Pınar Gül, Cem Zeren, Birkan Burkan ve Mustafa Gökmen’in adaylarının yemeğe katılımlarıyla oluşan güzel bir sohbet odaları havasında geçen etkinliğin ismi ise ‘Çay Bizden, Sohbet Sizden’ dördüncüsü olarak  Bayraklı seçildi.

izmir vatan partisi

sohbet etkinliği vatan partisi

Vatan Partisinin 2. Bölge Milletvekili Adayları TGB Genel Başkanı Cem Dikmen, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Pınar Gül, Cem Zeren, TLB Genel Sekreteri Birkan Burkan ve Öncü Gençlik İzmir İl Sekreteri Mustafa Gökmen, Bayraklı Rekreasyon Alanı’nda İzmirlilerle buluştu. Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı’nın şehitler için lokma döktürmesiyle birlikte sahilde gerçekleşen sohbette adaylar, Vatan Partisi’nin gençliğe, ekonomiye, eğitime yönelik politikalarını aktardı.

“İzmir’i Türkiye için rol model bir kent haline getireceğiz!”

İftar yemeğinde edilen sohbetlerde Genel Başkan Cem Dikmen İzmir’in Türkiye için ne kadar önemli olduğuna dikkat çekerek: “Türkiye’nin ekonomik kriz, eğitim, terör gibi çok ciddi sorunları var. Bu sorunları çözmek için tüm Türkiye çapında bir mücadele başlatmamız gerekiyor. Bu mücadeleyi ancak genç ve dinamik milletvekilleri başarıya ulaştırabilir. Vatan Partisi‘nin genç adayları olarak bu mücadeleyi İzmir’den başlatmak için buradayız. Atatürk devrimlerini İzmir’den başlatacağız. İzmir’i Türkiye için rol model olabilecek bir hale getireceğiz” dedi.

“İzmir Kentini Yeniden Yaratacağız”

Yemekte yer alan bir vatandaş Vatan Partisinin İzmirimize nasıl bir çalışmalar yapmayı planlıyorsunuz, projeleriniz nedir sorusuna yönelik Cem Zeren, ”İktisat Kongresi, İzmir ilinden başladı. İktisat Kongresi mantığını İzmir ile birlikte yeniden hayata geçirmemiz gerekiyor. İzmir’in kültür ve sanat şehri olarak farkının ortaya çıkması gerek. İzmir’i sinema, kültür, spor festivalleriyle bilinen ve bilime önem veren bir İzmir haline dönüştüreceğiz. Üniversite öğrencilerimizin işsizlik neden ile İstanbul, Bursa, Manisa gibi sanayi kentlerine göçmesini önleyip İzmir’e hizmet verecek hale getireceğiz” diyerek problemleri çözerek bu durumların önüne geçmek ve İzmir’i daha çok yaşanabilir hale ve güzelleştirmek için Vatan Partisi’ne ve Doğu Perinçek’e oy beklediklerini belirtti.

“Vatan Partisi İktidar Olduğunda HDP Partisinin Kapatılması İçin Yargıtay’a Başvuracak”

Üniversite öğrencileri ile yapılan sohbet de Vatan Partisi’nin HDP’ye karşı tutumuna değinen Mustafa Gökmen ise “HDP bir terör örgütüdür, HDP taşeron bir örgüttür diyen tek parti, Vatan Partisi’dir. Başka partiler, iktidara gelirsek Selahattin Demirtaş’ı Cumhurbaşkanı Yardımcısı yaparız söylüyorlar. Ancak biz, Vatan Partisi olarak Selahattin Demirtaş’ın terör örgütü üyesi olduğunu pnlarca kez vurguladık. İktidar olunca yapacağımız ilk iş HDP’nin kapatılması için Yargıtay’a gideceğiz. Vatan Partisi’nin iktidarında terör örgütleri mecliste olmayacak” söyleyerek belirtti.

İzmirliler Bayraklı Rekreasyon Alanı’ndan gerçekleşen söyleyiş havasında geçen iftar yemeği etkinliğine yoğun ilgi gösterdiler.

 

 

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*