Sohbet Siteleri’nde mIRC Programı İle Sohbet Rahatlığı

Sohbet Siteleri’nde mIRC Kullanmak

Mirc kullanıcıları chat platformların da Script ozelliklerinin sağladığı çeşitli avantajlardan faydalanabilmektedirler. Bu avantajları saymakla bitirmek zor. Mirc/Script kullanıcıları Chat Platformlarına girdikleri vakit en basit olarak nick kayıt işlemlerini nick şifre giriş işlemlerini ve/veya buna benzer basit ama kullanıcının güvenliğini sağlayan komutları rahat bir şekilde uygulayabilirler.

Bu basit komut uygulamarının yanı sıra klavyenize atayabileceğiniz kısa yollar ile Chat platformların da yazım zorluğu çekmeden diğer kullanıcılarla
rahat bir şekilde iletişime geçtiğiniz gibi atadığınız kısa yollarla da Mirc/Script’in size sağladığı komut bütünlüğünden faydalanabilirsiniz.
Günümüz hız çağı olduğu için Mirc/Script kullanıcıları çağa ayak uydurarak Script ozelliklerinin kendilerine verdiği hakimiyeti mutlu bir şekilde kullanabilirler.

Sohbet Odaları ile mIRC Sohbeti Rahatlığı

Mirc kullanıcıları Web tabanlı giriş yapan kullanıcılar gibi birden fazla sekmeler açarak diledikleri Sohbet Odaları Platformların da aynı anda sohbet edebilirler. Mirc/Script kullanıcıları sunucularda Oper/Admin konumun da gorev yapabilmektedirler. Script kullanarak kodlamalar yapabilir mouse kullanmadan kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz.Mirc girişlerinde sohbet hızınız daha yüksektir. Mirc kullanıcıları komut geliştirmesi yapabilirler.

Script’in remote veya alias kısımları gibi komut bütünlüğünün bulunduğu yerlere komut eklemeleri yapabilir veya hazır halde olan ve kullanıcının istemediği komut bütünlerini kaldırabilirsiniz. Bizler yıllardır Mirc/Script kullanıcıları olarak Chat Platformlarına yeni başlayan veya sürekli Web tabanlı giriş yapan kullanıcılar için Mirc/Script tabanlı giriş yapmalarını tavsiye etmekteyiz.

Web Sohbet ile mIRC Sohbet Farkı

Web sohbet kullanıcıları Mirc/Script kullanıcılarının aksine Chat sunucularının sağladığı komut uygulamarın da kısıtlı erişim alır.Daha yavaş bir sohbet daha kısıtlı komut uygulamaları.. Web tabanlı girişlerde Mirc girişlerinin aksine uygulanan komutlar kısıtlıdır. Kısa yol atamaları mevcut değildir.Nickinize veya sunucuya yapılan saldırı girişimlerinde tepkimeniz ya çok geç olacaktır ya da tepkime olmayacaktır. Alias eklemesi veya Remote eklemesi gibi komut uygulamaları Web girişlerinde mevcut değillerdir. Mirc/Script’in sağladığı imkanları Web sohbet siteleri kullanıcıları rahat edebilirler.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*