Lider Sohbet Chat Odaları

Selam değerli Lider Sohbet sitesi kullanıcıları; sizlere yıllar sonra kazandırmak istediğimiz müthiş bir başlangıc yapmanın peşinden koşuyoruz.
Yıllardan 2018 olması ve uçak çağı teknolojisinin ön plana iyice çıkmasıyla birlikte bütün Dünya liderlerinin kendi aralarında laf ebeliği yapması yakındır. Bunlardan en çok zararlı çıkacak olan yine biz sohbet halkı oluyoruz.

sohbet sitesi logosu

lider sohbet alt logo

Artık eskisi kadar revanşta olmayan IRC sistemleri (internette kolay chat), facebook, twitter, instegram gibi sosyal sohbet ve paylaşım platformlarının gölgesi altında kalmış durumdadır. Fakat hala Irc bağımlıları ve tercih edenleri bulunmaktadır. Bunun en başlıca sebepleri ise şunlardır. Sadece yazılı bir sistem üzerinde kurulu olduğu için gizliliğe önem veren insanların tercihi baş rol oynamaktadır. Kısa bir tarihçe ve açıklamadan sonra gelelim kendi sitemiz olan bu alemin Lideri olmak için yola çıkan Lider Sohbet sitesine.

Irc sohbet siteleri alanında rakip siteler arasında liderlik yapabilecek kapasiteye sahip olan Lidersohbet, siz değerli kullanıcılarına yüzlerce kullanıcı arasından güzel arkadaşlıklar kurmanızı, yazılı sohbet & chat alt yapısıyla sizlere sunulan bir sohbet sitesidir. Benimsediği kendi vizyonu (hedefi) ile sağlam ve teknolojiye ayak uydurarak rahat, kaliteli IRC ortamları sunmayı amaç edinmektedir.

Lider Sohbet Odaları

Samimi, içten, sıcak, dürüst, seviyeli ve kaliteli sohbet odaları ile rakipleri arasında elle gösterilebilir haline gelmiş durumdadır. Odalarımıza bağlanıp farkımızı iliğinize kadar hissedebilirsiniz.

Lidersohbet.com chat odaları:

 • #LiderSohbet: sunucunun genel odasıdır ve bütün kullanıcılar bu kanalda buluşur.
 • #Chat: sunucumuzun chat odasıdır ve isteğe bağlı olarak bu odaya da girilir.
 • #Istanbul: sunucumuzun en gözde odalarından biridir ve genellikle Istanbul ve çevresi bu odada buluşur.
 • #Ankara: başkentlilerin buluştuğu diğer bir odadır.
 • #Izmir: Kızlarıyla meşhur olan önde egenin incisi olan ilimizin odasıdır.
 • #Türkiye: Bu odayı tanıtmamıza gerek var mı?

Bu odalarımızın yanı sıra kişilerin kendi çevresini topladığı özel sohbet odalarımızda mevcuttur. Eğlence odalarımız ise #Radyo, #Oyun, #Kelime, #Yarisma, #Oxm, #Bulmaca, #Islam, #English’dir. Eğlence odalarında müzik dinlemenin yanı sıra sizlerde şarkı istiyebilirsiniz, online djlerimizle güzel yayınlar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra genel kültürünüzü de diğer eğlence odalarımızda online olan yüzlerce kişi ile aynı anda yarışarak geliştirme imkanınız bulunmaktadır, bu yarışmalar arasında ödüllü olanlarda vardır. Daha fazla bilgi için Chat Odaları bakınız.

LiderSohbet.Com siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sohbet etmeniz için ücretsiz hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir chat sitesidir. Web sohbet sitemizin ana sayfasına sizlerin sorunsuz vakit geçirebilmeniz için ihtiyacınız olabilecek hertürlü bilgi düşünülerek eklenmiştir. Onlarca bayan bay ile online kesintisiz sohbet et!

Etiketler: , ,
7 comments on “Lider Sohbet Chat Odaları
 1. YaSmin dedi ki:

  Böyle bir ortam sağladığınız için teşekkür ederiz. Tanıtım için de teşekkürler.

 2. Roz dedi ki:

  Umarim emeklerinizin karşılığını alırsınız. Güzel bir dil de anlatım sağlayıp bizlere aktarmissiniz. Başarılarınızin devamini dilerim. Kandiliniz de mübarek olsun.

 3. Engin dedi ki:

  Gerçekten çok kaliteli bir site ve çok kaliteli bir sohbet odası. Yayında ve yapımda emeği geçenlerin emeğine sağLık 🙂

 4. istanbuL dedi ki:

  selam sitenizi beğenerek takip ediyorum bu ortamı bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim başarılarınızı dilerim.

 5. SaNCaK dedi ki:

  sade ve şık. içerik olarak zenginleştiğinde daha güzel olacagına inanıyorum.
  emepine sağlık

 6. Efsun dedi ki:

  Samimi ve kaliteli bir ortam. Takipte kalacağız. Emeklerinize sağlık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*