Kripto Yatırım Hakkında

Kripto Yatırım

Sık sık insanlar tarafından söylenen düşünceler insanların kripto paralar hakkında ( bitcoin, cash, dash, ethereum vs.) bu kripto paralara yatırım yapmaları hakkında basit bir şekilde korkmalarıdır. Çünkü bu yatırım yaptıkları kripto para çeşitlerinin güvenli bir şekilde Dolar, Euro veya TL gibi paralara çevilmesinin zor olduklarının ve çevrilmek için fazla varlık olmalarına inanmalarıdır.

Çoğu insanlar bu kripto paralara büyük yatırımlardan korkuyorlar ve bir çeşit garanti istiyorlar. Bitcoin kripto parasının fiyatının bu kadar değişken olmasına bir çok sebep bulunuyor. Bu değişkenlik insanları yatırım yapma konusunda korkuya itiyor. En basitinden döviz borsalarında bile para yatırma konusunda belirsizlikler vardır yani insanların soğuk bir suya sadece ayak parmaklarını sokabileceği cesaret gibi birşey.

Zamanın en değerli kripto parası olarak görünen bitcoin’e yatırımınızla aynı şekilde kazanamazsınız. Herhangi bir nakit akışı yoktur. Bu yüzden insanların yatırımları veya al sat yapmaları konusunda güven duyamıyorlar.

Kripto para piyasaları hakkında fiyatlar sürekli değişkendir. 3-4 yıl içerisinde en düşük kripto paranın bile değeri kestirilemiyor. Ayrıca birçok para için algoritmalar çok önceden belirli bir kitle tarafından belirlenir ve yönetilir. Bunun amacı kripto paralardaki talebi artırmaktır. Örneğin 2017 yılında yükselen fiyatlar yatırımcıların büyük miktarlar kazanmaları için fırsat yaratmıştır. Yatırımcı veya bir satıcıysanız büyük kazanmak için risk almak gerekiyor. Tabii bu büyük bir risk tamamen yok olmak var veya büyük miktarlar kazanmak. Döviz kurlarının yükselmesi geçtiğimiz dönemlerde yatırımcıların büyük miktarlar kazanmalarına imkan sağlamıştır.

Güncel olarak başlıca kripto paralar TL cinsinden şu şekilde ;

1 BTC = 35.205 TL (Bitcoin)

1 ETH = 1.092 TL (Ethereum)

1 LTC = 281.09 TL (Litecoin)

1 DASH = 840.93 TL (Bitcoin Dash)

1 BCH = 2.546 TL (Bitcoin Cash)

1 DOGE = 0.02037 TL (Dogecoin)

Çeşitli piyasalarda al sat yapabilirsiniz. Aynı şekilde bonus oranları düşük olduğu halde ödemeleri asla aksatmayan ücretsiz kripto para kazandıran sitelerde bulunmaktadır. Bol şanslar.

 

 

 

Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*