İletişim

Lidersohbet.com chat odaları yönetimiyle web sitemiz hakkında ki fikirleriniz için. Sitede haksız ban yediyseniz aşağıdaki formu doldurarak en sağlıklı şekilde iletişim kurabilirsiniz. Nick kayıt, birini engelleme, özel kapama açma gibi komut sorunları için sitemiz içerisindeki bilgilerden veya chat odalarımızdan #help kanalına giriş yaparak yardım alabilirsiniz. Bu durumlar için lütfen iletişim kurmayınız.

Sitemizin odalarında yeni insanlarla tanışmak amacıyla sohbet ederken karşınıza çıkabilecek hemen hemen hertürlü sorunu sitemizde kullanılan komutlarla çözüme kavuşturabilme imkanınız vardır. Eğer komut bilmiyor iseniz #Help kanalına girip yardım görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Diğer bir husus ise komut ile çözülemeyecek durumlar da, kanallardan atıldıysanız, kullandığınız rumuz veya sahip olduğunuz kanal ile ilgili şifre problemi yaşıyorsanız #OperHelp kanalını ziyaret edip yöneticilere durumu ifade ederek yardım alabilirsiniz.

Not: iletişim formunu doldururken kayıtlı nickiniz var ise belirtiniz, ban yediyseniz ip adresinizi yazmayı unutmayınız ve en önemlisi sizle iletişim kurabileceğimiz gerçek e-mail adresi kullanınız.