Chat Rulet | Lider Chat Roulette Sohbet Siteleri

Lider Chat Ruleti Sitesi – ChatRoulette Sohbet Siteleri – “Chat Roulette” Sitesinde Chat Ruleti

Lider ChatRoulette

Sistematik olarak sadece kamera (webcam) ihtiyacı duyan ve hiçbir yan ürün gerektirmeden chat rulet yapmanızı sağlayan kusursuz bir yazılım türü olan Chatroulette sitesi her kodlayıcı kendine has stile sahip olmasından dolayı tüm temaların ana veri depolama merkezi bulunmakta. Genellikle yabancılar tarafından piyasaya sürülmesinden ötürü en bilinen ismi “style.css” olarak karşımıza çıkar. Türklerin bu konularda geri kalmalarının iç burkucu bir durum olmasıyla birlikte son zamanlarda artık mobil cihazların hızla genişlemesi de bir ayrı sıkıntı konusu olmaya başladı. Her tarayıcı ve cihazlardan aynı görünümü sunmayan tasarımlar artık çöpe atılmaya başlandı. Kameralı sohbet odaları içerisinde bayanlar için en dikkat çekici ve kolaylık sağlayan sistem ise anında destek hattıyla iletişim kurularak imdat kolunu çekmeye fırsat sunuyor olmamız.

omegla +18

chat rulet

Her yenilikle birlikte gelen extra özellikler dizesi olarak sizlere sunulabilecekleri kısaca bir özetleyecek olursak eğer ;

 • Yeni yılda bundan sonra masa üstü, laptop, mobil cihazlar ve daha fazlasından kesintisiz chat rulet yapabilirsiniz.
 • HTML5 Kodlama dilinin kullanılması demek, her türlü donma kopma ve kasma durumlarının ortadan kalkması demektir.
 • Gelişen teknolojik faaliyetlerin olumsuz tarafları için iletişimden bizlere kesinlikle geri bildirim yapmanızı şiddetli öneririz.
 • Yaşanılan her türlü aksaklıktan ve sorunların peş peşe gelebilme ihtimaline karşın, bazı IP adres aralıklı saatlere bölünerek süzgeçten geçtikten sonra içeri alınmaktadır.

Dev organizasyonlardan bir tanesi olarak random chat hizmetinde 2016 da sizi çeşitli sürprizlerin beklediğini asla unutmayın.

 

Chat Rulet Görüntülü Sohbet Siteleri

Eşi benzeri olmayan ve ücret talebi olmadan, herkes için görüntülü sohbet siteleri oluşturulmaya başlandı. Bu imkanlardan yararlanması için hiçbir ekstra özellik aranmıyor ve üstelik üyelik falan da yok. İnsanların rahatlıkla girip hizmet alabilmesi, memnuniyet açısından artı sağlayarak olumlu geri dönüşler sağlaması tek amaç olarak belirlenmiştir. Bildiğiniz üzere artık bir hayli uç noktada yaşayan Türk toplumu yazılı ve sözlü iletişimden sıkılmaya başladı. Bizde çareyi farklı heyecanlara yönelerek bulmaya çalıştık! Umarız ki bu projemizde de sizlerin katılımları ile sektörde parlayan yıldızımızı artık dünyanın her yerinden görülebilecek bir hale getireceğiz.

Bilgisayarlar üzerinden sağlanan bu alt yapının ilerleyen süreçte deneme ve test versiyonlarını tüm cihazlar için görüntülü sohbet edilebilecek hale getireceğimizi duyurmak isteriz. Şuan için yapılan tüm çalışmalar bilişim uzmanlarınca incelenerek ilerisi için doğabilecek sistem hatalarının tespiti yapılıyor. Tüm fonksiyonların sorunsuz çalıştığı yaşam koşulları sağlandığı takdirde hemen android ve ios alt yapısı kullanan akıllı telefonlarca kullanıma başlanacaktır. Webcam olması şartı zaten günümüz akıllı telefonlarının olmazsa olmazı haline gelmiştir. LiderSohbet.Com  sohbet odaları hizmeti: Chat Roulette de 1 numara!

Chat Rulet (ChatRoulette) Kullanım Sorunları ve Çözümleri

Sorun ; Chat rulet esnasında sistemde bir donma oluyor ve sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum. Bunun çözümü hakkında bilgi verirmisiniz lütfen.

Çözüm (Yönetici) : Merhabalar, sitemiz giriş yaptığınız tarayıcı türüne göre farklı çözümler üretebilirsiniz. Örneğin Chrome kullanıyorsanız flash sürümünüzü yükselterek bu sorunu çözebilmeniz mümkün. Fakat fark lı tarayıcılardan giriş yapıyor ve bu sorunla karşı karşıya kalıyorsanız lütfen arama motorları üzerinden çözümünüzle ilgili araştırma yapınız.

Sorun ; Çet rulet yükleniyor fakat “Başla” kutusuna tıklıyorum karşıma beyaz ekran geliyor.kullanım sorunları

Çözüm (Stajyer) : Beyaz ekran sorunlarınız için lütfen bilgisayarınızın ekran kartını kontrol ediniz. Flash tabanlı bir yazılım kullandığımız için tüm sürücülerinizin yüklü ve güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bazı bilgisayarlarda casus yazılımların bulunmasıyla bu tür yazılımsal sorunlar kaynaklanabilir. Ücretsiz antirivüs programlarından herhangi birini yükleyip güvenli modda tarama yapmanızı öneririz.

Sorun ; Sadece belirli bir ülkeyi seçiyorum ama diğer ülkelerden de katılımcılar karşıma geliyor.

Çözüm (Anonim) : Seçmiş olduğunuz ülkeden yeterince katılımcı olmayınca mecburen sistem size en yakın bölgeden birini atama yapıyor. Sizin için en uygun olanı evrensel seçimdir, bu şekilde daha fazla insan ile chat ruleti imkanını bulursunuz.

Sorun ; Yalnızca bayanlar ile chat roulette yapmak istiyorum üye olmadan bu mümkün mü?

Çözüm (Ayşenur) : Maleesef ABD tabanlı hizmet verildiği için üye olmadan sizlere bu fırsatı sunamıyoruz. Bu tür şeylerin maddi amaçlı olduğunu hatırlatır, uzak durmanızı öneririz. Olabilecek maddi kayıplardan kesinlikle lider sohbet sitemiz sorumlu değildir.

Sizde yaşadığınız sorunları tarafımıza iletmek için lütfen yorum kutumuzu kullanınız.

Etiketler: , , ,
5 comments on “Chat Rulet | Lider Chat Roulette Sohbet Siteleri
 1. yaS dedi ki:

  Ücretsiz olarak bu imkanı sağlamanız çok güzel. Chat rulet sayesinde görüntülü ve rahat bir sohbet yapma imkanı buluyoruz.

 2. drya dedi ki:

  Güzel bi paylaşım görüntü ve sohbet gayet rahat ve ideal

 3. oktay dedi ki:

  Güzel ve rahat bi chat sitesi Görüntü ile hayatımıza renk katıyor

 4. Aksaray dedi ki:

  Görüntülü sohbet 🙂 deyince karşılık lı çay içer gibi ne güzel 🙂 Hem sohbet et hem diger işlerini haller , Bu imkan ve yönetime sonsuz teşekkürler…

 5. Ayparcasi dedi ki:

  Siteyi severek kullanıyorum bazı değişiklikler olmuş onlarla çok daha güzel olmuş teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*