3 Milyon Kulllanıcıya Canlı Web Chat Hizmeti Veriliyor

Chat hizmeti başlatan YEDAŞ firmasın artık 3 milyon kullanıcısının istek, fikir ve taleplerine internet üzerinden anlık canlı chat hizmetiyle karşılık verecek.

Türkiye’nin başta Sinop, Samsun, Ordu, Çorum, Amasya illerinde yaklaşık 3 milyon kullanıcıya hizmet veren YEDAŞ firması, internet üzerinden online iletişim kurmak amacıyla bir Chat sistemi kurdu.

Firmanın bütün müşterilerine aynı olgunluk ve süregelen kalite de elektrik dağım hizmeti sunmak için aktiflik gösteren YEDAŞ firması, müşteri talep ve isteklerine en hızlı şekilde karşılık verebilmek amacıyla iletişim sohbet odalarını teknolojik yapıya büründürerek internet üzerinden aktif şekilde görüşmeler yapıyor.  Müşterilerinin memnuniyet ve doyumluluk odaklı hizmet anlayışını mobile sohbet teknolojisi alanında yaşanan gelişmelerle birleştiren Yedaş firması yesilirmakedas.com kurumsal internet sitesi üzerinden Canlı Chat hizmeti vermeye başladı.

 

web chat uygulamaları

yedas web chat uygulaması

Güler yüzlü ve güçlü çözümsel yaklaşımlarıyla yeni projelerini hayata geçiren firma 2016 yılı Aralık ayından bu tarafa 160 kişiden oluşan çağprı merkezi (186) hizmeti vermektedir. Firma whatsapp ve bip destek hattı ( 0850 724 1 186, 0530 10 60 186 ) ayrıca YEDAŞ186 Mobil uygulama ve web sitesinden yapılanları değerlendirip çok kısa süre zarfında müşterilerine geri dönüş sağlamaktadır.

Yedaş’ın mobil uygulamasından yararlanabilmek için akıllı telefon veya bilgisayarınızdan Yedaş internet sitesine girmeniz ve Canlı Destek tıklamanız kafidir. Müşteriler Web Chat oluşumu ile başvurdukları süre zarfından sonra taraflarına özel olarak atanan Müşteri Temsilcisi ile görüşmeye başlar ve istek, görüş, öneri ve başvuruları hakkında yardım alabilmektedir. Tam tamına birbirinden farklı 9 iletişim kanalı üzerinden müşterileri ile iletişim kuran Yedaş övgüyü hak ediyor.

Müşterilerin taleplerini güçlü çözüm odaklı çalışan firma müşteri temsilcileri ilgili bölümleri yönlendirerek en kısa sürede çözüme ulaştırılmasını sağlamaktadır.  Ayrıca iletişim kanalları aracılığı ile oluşturdukları kayıtların analizlerinin yapılması ile elektrik şebeke alt yapı ve otomasyonun geliştirilmesin de büyük pay sahibi oluyor.  Müşterileri birbirinden farklı 9 iletişim kanallarını kullanarak fotoğraf ve konum bilgisi göndererek gerekli bilgileri alabilmekteler.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*